Projekt
BENEFICJENT: S.T.R PROJECT Stanisław Romaniszyn
PARTNER: Centrum Kształcenia Proeuropejskiego Policealne Studium Z.A. I H. Iwona Żebrowska
S.T.R. PROJECT Stanisław Romaniszyn w partnerstwie z Centrum Kształcenia Proeuropejskiego Policealne Studium Z.A. I H. Iwona Żebrowska zapraszają do udziału w projekcie pn. „W S.T.R.onę nowej kariery”, nr FELU.09.07-IP.02-0046/23 realizowanym na terenie województwa lubelskiego.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu: Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
Udział w projekcie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!
Zapewniamy m.in: profesjonalną kadrę trenerską, zwrot kosztów za dojazd na spotkania dla połowy Uczestniczek/Uczestników, ubezpieczenie NNW podczas odbywania stażu zawodowego, składki ZUS, badania lekarskie (staż), catering – w trakcie szkolenia, stypendia szkoleniowe (wyłącznie dla osób pozostających bez zatrudnienia), stypendia stażowe.
Wartość całkowita projektu: 1 035 199,75 zł
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 879 919,78 zł
Okres realizacji Projektu: od 01.04.2024 do 30.04.2025
Jak można zapisać się do udziału w Projekcie:
Aby wziąć udział w Projekcie należy wypełnić dokumenty zgłoszeniowe i dostarczyć je do Realizatora Projektu osobiście, listownie, mailem lub telefonicznie z późniejszym dostarczeniem oryginalnych dokumentów do Biura Projektu.
Dodatkowe informacje udzielane są w biurze Projektu:
ul. Turystyczna 36, 20-207 Lublin
(Budynek z racjonalnymi usprawnieniami oraz pozbawiony barier architektonicznych)
tel. 575-692-066
e-mail: p.bryszkiewicz@romaniszyn.com.pl
Informacja o terminach i miejscu rozpoczęcia wsparcia zostanie przekazana po zakończeniu rekrutacji i ogłoszona na stronie internetowej projektu.
Zapraszamy na oficjalnego Facebook-a S.T.R. PROJECT Stanisław Romaniszyn – https://www.facebook.com/people/STR-Project-Stanis%C5%82aw-Romaniszyn/61554148120222/
Projekt jest zgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju, tj. w zakresie zastosowanych rozwiązań proekologicznych (takich jak np. oszczędności wody i energii, powtórnego wykorzystania zasobów, poszanowania środowiska), postępu społecznego i wzrostu gospodarczego, a także z zasadą „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – „do no significant harm”).